HAKKIMIZDA

İplik sektöründeki faaliyetine 1979 yılında Kuvvetler Mensucat A.Ş. ünvanı ile ilk olarak yünlü iplik üretimi ile başlayan firmamız uzun yıllar iplik üretim tecrübesi ve istikrarı ile 2002 yılında üretimine rejenere pamuk iplik tesisini de ilave ederek bugünkü konumuna gelmiştir. Tesisimiz kendi alanında deneyimli, gelişen piyasa talep ve ihtiyaçlarını karşılayan araştırmacı, dinamik personeli ve modern makine parkuru ile uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.

Müşteri odaklı çalışma prensibi firmamızın birinci ilkesidir. Bu doğrultuda, müşterilerimizin iplik ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak amacıyla 40 renk stoktan servis hizmeti vermekteyiz. Üretimimizin önemli bir kısmını ihraç etmekle birlikte başta örme kumaş, çorap, dokuma kumaş, triko, ev tekstili ve aksesuar üreticilerine hizmet etmekteyiz.

Günümüzde tekstil sektöründe sürdürülebilirlik için büyük rol alan geri dönüşüm pamuktan üretilen rejenere iplik ile, su tüketimi ve elektrik gibi çeşitli özkaynakların tüketiminin önüne geçilerek Ülke ekonomisine büyük katkı sağlamanın bilincinde ve daha parlak bir geleceği hedef almaktayız.

Firmamız Uşak iline yaptığı yatırımlarla istihdama, eğitime ve kültürel faaliyetlere verdiği destek, çevreye olan saygı ve titizliği ile çevresinde saygın bir yer edinmiş, sosyal sorumluluklarının farkında olan bir kuruluştur.